Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Raków
Źródło: https://bip.rakow.pl/prawo-lokalne/zarzadzenia-wojta-gminy-rakow/209-2026/5690-zarzadzenie-nr-8-2026-wojta-gminy-rakow-z-dnia-23-stycznia-2026-roku-w-sprawie-powolania-komisji-przetargowej-do-przeprowadzenia-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-dzierzawe-nieruchomosci-stanowiacych-wlasnosc-gminy-rakow.html
Wydruk wykonano: 2026-09-01 07:10:02

Zarządzenie nr 8/2026 Wójta Gminy Raków z dnia 23 stycznia 2026 roku w sprawie powołania Komisji Przetargowej do przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości stanowiących własność Gminy Raków

 

Załączniki
Zarządzenie nr 8/2026 Wójta Gminy Raków z dnia 23 stycznia 2026 roku
Rozmiar: 0.05 MB Pobrano: 46 razy Czas załączenia: 2026-02-09 12:22

Metryka informacji

Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Raków
Wprowadził do systemu:
Wojciech Bielski
Osoba odpowiedzialna za treść informacji:
Anna Rycąbel
Kategoria nadrzędna:
Zarządzenia Wójta Gminy Raków
Kategoria:
2026
Czas opublikowania:
2026-02-09 12:27
Czas utworzenia:
2026-02-09 12:22
Czas ostatniej modyfikacji:
2026-02-09 12:29
Odsłony:
88