Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Raków
Źródło: https://bip.rakow.pl/prawo-lokalne/zarzadzenia-wojta-gminy-rakow/209-2026/5729-zarzadzenie-nr-21-2026-wojta-gminy-rakow-z-dnia-10-marca-2026-roku-w-sprawie-powolania-komisji-przetargowej-do-rozstrzygniecia-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzedaz-nieruchomosci-ktory-odbedzie-sie-w-dniu-12-marca-2026-roku.html
Wydruk wykonano: 2026-09-01 07:24:41

Zarządzenie Nr 21/2026 Wójta Gminy Raków z dnia 10 marca 2026 roku w sprawie powołania Komisji Przetargowej do rozstrzygnięcia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości, który odbędzie się w dniu 12 marca 2026 roku.

 

Załączniki
Zarządzenie_Nr_21-2026_Wójta_Gminy_Raków_z_dnia_10_marca_2026_roku.pdf
Rozmiar: 0.05 MB Pobrano: 36 razy Czas załączenia: 2026-03-20 08:13

Metryka informacji

Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Raków
Wprowadził do systemu:
Wojciech Bielski
Osoba odpowiedzialna za treść informacji:
Anna Rycąbel
Kategoria nadrzędna:
Zarządzenia Wójta Gminy Raków
Kategoria:
2026
Czas opublikowania:
2026-03-20 08:14
Czas utworzenia:
2026-03-20 08:13
Czas ostatniej modyfikacji:
2026-03-20 08:13
Odsłony:
71