Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Raków
Źródło: https://bip.rakow.pl/prawo-lokalne/zarzadzenia-wojta-gminy-rakow/209-2026/5741-zarzadzenie-nr-24-2026-wojta-gminy-rakow-z-dnia-27-marca-2026-roku-w-sprawie-powolania-komisji-przetargowej-do-przeprowadzenia-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-dzierzawe-nieruchomosci-stanowiacej-wlasnosc-gminy-rakow.html
Wydruk wykonano: 2026-09-01 07:23:47

Zarządzenie Nr 24/2026 Wójta Gminy Raków z dnia 27 marca 2026 roku w sprawie powołania Komisji Przetargowej do przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Gminy Raków.

 

Załączniki
Zarządzenie Nr 24-2026 Wójta Gminy Raków z dnia 27 marca 2026 roku.pdf
Rozmiar: 0.19 MB Pobrano: 31 razy Czas załączenia: 2026-04-13 13:47

Metryka informacji

Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Raków
Wprowadził do systemu:
Wojciech Bielski
Osoba odpowiedzialna za treść informacji:
Anna Rycąbel
Kategoria nadrzędna:
Zarządzenia Wójta Gminy Raków
Kategoria:
2026
Czas opublikowania:
2026-04-13 13:54
Czas utworzenia:
2026-04-13 13:49
Czas ostatniej modyfikacji:
2026-04-13 13:49
Odsłony:
79