Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Raków
Źródło: https://bip.rakow.pl/publicznie-dostepny-wykaz-danych/obwieszczenia/4983-obwieszczenie-ministra-klimatu-i-srodowiska-dngs-wpn-720-4-2023-ko-2510482-9882770-7952422.html
Wydruk wykonano: 2026-09-03 05:09:54

OBWIESZCZENIE MINISTRA KLIMATU I ŚRODOWISKA - DNGS-WPN.720.4.2023.KO 2510482.9882770.7952422

Działając na podstawie art. 10 i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2022 r. poz. 2000, dalej: k.p.a.) oraz w nawiązaniu do art. 41 ust. 3, art. 80 ust. 3 w związku z art. 80a ust. 3, art. 161 ust. 3 pkt 7 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. - Prawo geologiczne i górnicze (Dz.U. z 2023 r. poz. 633) zawiadamiam o zakończeniu postępowania w sprawie zatwierdzenia Dodatku do projektu robót geologicznych dla wykonania Szczegółowej Mapy Geologicznej Regionu Świętokrzyskiego w skali 1:25 000 – arkusz: Łagów 853 A, przewidzianego do realizacji na terenie gmin: Bieliny, Łagów, Nowa Słupia i Raków w województwie świętokrzyskim.

 

Załączniki
mkis___obwieszczenie_o_zakoncz__postepowania___dodatek_do_prg_smgrs_ark__lagow_a_uwierzytelnienie.pdf
Rozmiar: 0.21 MB Pobrano: 358 razy Czas załączenia: 2023-04-20 08:08

Metryka informacji

Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Raków
Wprowadził do systemu:
Sławomir Stanek
Osoba odpowiedzialna za treść informacji:
Agnieszka Rejnowicz (RŚR)
Kategoria:
Obwieszczenia
Czas opublikowania:
2023-04-20 08:08
Czas utworzenia:
2023-04-20 08:08
Czas ostatniej modyfikacji:
2023-04-20 08:14
Odsłony:
630