Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Raków
Źródło: https://bip.rakow.pl/zamowienia-publiczne/5872-zaproszenie-do-skladania-propozycji-cenowych-ipm-g-271-20-2026-rozwoj-infrastruktury-turystycznej-na-terenie-gminy-rakow.html
Wydruk wykonano: 2026-09-02 08:24:40

Zaproszenie do składania propozycji cenowych – IPM-G. 271.20.2026 Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Raków

Zaproszenie do składania propozycji cenowych – IPM-G.271.20.2026 Rozwój infrastruktury turystycznej na terenie Gminy Raków

 

Załączniki
Zaproszenie do składania ofert - IPM-G.271.20.2026.pdf
Rozmiar: 0.1 MB Pobrano: 12 razy Czas załączenia: 2026-09-01 14:00
dokumentacja projektowa.zip
Rozmiar: 9.84 MB Pobrano: 15 razy Czas załączenia: 2026-09-01 14:00
Zał. 1 - Projekt umowy - IPM-G.271.20.2026.docx
Rozmiar: 0.05 MB Pobrano: 7 razy Czas załączenia: 2026-09-01 14:00
Zał. 2 - Formularz oferty - IPM-G.271.20.2026.docx
Rozmiar: 0.05 MB Pobrano: 5 razy Czas załączenia: 2026-09-01 14:00

Metryka informacji

Podmiot udostępniający informację:
Wójt Gminy Raków
Wprowadził do systemu:
Wojciech Bielski
Osoba odpowiedzialna za treść informacji:
Karol Taborski
Kategoria:
Zamówienia publiczne
Czas opublikowania:
2026-09-01 14:00
Czas utworzenia:
2026-09-01 13:58
Czas ostatniej modyfikacji:
2026-09-01 14:00
Odsłony:
39