pozaustawowe dla zamówienia, którego wartość nie przekracza 170 000 zł
Załączniki
IPM-G.271.17.2026 - zaproszenie operat szacunkowy.pdf
Rozmiar: 0.18 MB
|
Pobrano: 67 razy
|
Czas załączenia: 2026-08-13 13:59
Zalacznik nr 1 - Formularz oferty.docx
Rozmiar: 0.02 MB
|
Pobrano: 39 razy
|
Czas załączenia: 2026-08-13 13:59
Załącznik nr 2 – projekt_umowy_ogólny.pdf
Rozmiar: 0.12 MB
|
Pobrano: 29 razy
|
Czas załączenia: 2026-08-13 13:59
IPM-G.271.17.2026 informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty-1.pdf
Rozmiar: 0.14 MB
|
Pobrano: 3 razy
|
Czas załączenia: 2026-09-02 09:50
